Дублікат втрачених документів на майно

Плануєте продаж майна, та в ході підготовки документації виявлено втрату або пошкодження документів? Не варто панікувати, адже це не є проблемою. Згідно “Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях”, затверджених Наказом Міністерства юстиції України, особливим видом копії документа є дублікат – повторно оформлений службовий документ для використання замість втраченого або пошкодженого оригіналу, що має таку саму юридичну силу. На дублікаті проставляється в правому верхньому куті відмітка “Дублікат” Видачу дубліката документа здійснює державний нотаріальний архів. За консультацією Ви завжди можете звернутись до наших фахівців, які нададуть Вам потрібну інформацію та підкажуть куди звернутись.

Стан ринку нерухомості на сьогоднішній день

Стан ринку нерухомості на сьогоднішній день

– Чи є стабільність сьогодні на ринку нерухомості?
– Чи ростуть ціни на вторинному ринку нерухомості?
– Чи активно купляють/орендують квартири клієнти зі Сходу та центральних областей України?
– Які саме квартири є найбільш популярними і користуються попитом?

Саме ці та інші питання цікавили кореспондентів @1plus1_ua @tsnua, які мали змогу поспілкуватися з директором нашого агентства. Євгеній Мензак з радістю поділився інформацією та відповів на запитання телевізійної служби новин ТСН. Спілкування пройшло цікаво та результативно. Було обговорено ситуацію щодо оренди об’єктів нерухомості переселенців зі сходу країни.
І справді, на сьогодні кількість звернень суттєво збільшилася саме жителями східних, південних та центральних областей країни. Люди активно шукають квартири, будинки на оренду для сімей терміном від 1 до 3 місяців, а деякі й на декілька днів. Особливим попитом на даний момент користується подобова оренда.
Також варто зазначити, що великі компанії з вищезазначених регіонів України теж активізувалися і звертаються із запитами щодо оренди житлової та комерційної нерухомості для своїх працівників.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!